REKRUTACJA DO KOŁA FILMOWEGO

REKRUTACJA DO KOŁA FILMOWEGO

Drodzy uczniowie. Początek roku szkolnego przynosi kolejne wyzwania dla mojej i Waszej kreatywności. Chcąc dać Wam szansę na upgrade’owanie waszych umiejętności językowych bardzo serdecznie zapraszam do rekrutowania się do koła języka angielskiego – koła filmowego o niezmiennej i nieco enigmatycznej nazwie KFF-LOREM IPSUM.

Jeśli chcecie dać upust swojej kreatywności, przy okazji bawiąc się i ucząc języka angielskiego, to znaczy, że właśnie Was szukam.

Oferta zapisania się na zajęcia dodatkowe dotyczy uczniów kl. 7 i 8, ponadto jest ważna do 15 września (niedziela), do godz. 18:00.

Co trzeba zrobić?

Wystarczy napisać parę słów o sobie i odpowiedzieć na poniższe pytania:

  • Dlaczego chciałbyś uczestniczyć w zajęciach filmowych?
  • Co wniesiesz do zajęć, dlaczego właśnie Ciebie wybrać?
  • Jakie są Twoje oczekiwania?
  • Jaką rolę chciałbyś pełnić w KFF-LOREM IPSUM, np. kamerzysta, montażysta, autor scenariuszy, korektor tekstu, obsługa techniczna sceny, dźwiękowiec (…)?

Dodatkowym atutem będzie załączenie swojego portfolio, czyli zdjęć lub skanów kilku swoich prac, np. zdjęcia, filmiki, rysunki lub inne dzieła, bądź coś, czym chcielibyście się pochwalić.

Zgłoszenia proszę przesyłać drogą mailową na adres maciej@macbia.com. Osoby, które zostały przyjęte zostaną o tym powiadomione po zakończonej rekrutacji.

Do zobaczenia na zajęciach!

 

Ps. Nie zapomnijcie nadać odpowiedniego tytułu maila oraz nie zapomnijcie się podpisać… 🙂

 

Maciej Białaszewki
Opiekun KFF-LOREM IPSUM